O WALLDESIGN

NOWOCZESNOŚĆ ALL-IN

Nowe ściany w krótkim czasie.

W kieszeni smartfon, który podpowie, ile przebiec, żeby spalić obiadowe kalorie. Na parkingu samochód, który sam trafia do domu. A na ścianie tapeta, która jedyne co potrafi, to odkleić się przed świętami? Czas zdobyć się na konsekwencję! WALLDESIGN to rozwiązanie, które daje tyle komfortu i wygody, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby nowoczesnego odbiorcy.

PEWNY EFEKT

Nigdy nie wiesz, ile warstw jest potrzebnych, aby pokryć ścianę. Trudno przewidzieć, jak dużo płytek pęknie w trakcie przycinania. I czy tym razem tapeta nie odlepi się od ściany. WALLDESIGN to produkt kompletny i dostosowany do różnych wnętrz. Po prostu wybierz wzór, który Ci się podoba. Reszta pójdzie jak z płatka.

SZYBKO I WYGODNIE

Zapomnij o uciążliwym oklejaniu całego domu folią ochronną, odpryskach, które zostają z mieszkańcami na wieki czy walce z krzywymi ścianami. WALLDESIGN pozwala tak szybko i łatwo odświeżyć salon lub sypialnię, że pewnie niektórych najdzie myśl – „a czemu nie robić tego co miesiąc"?

Struktury powierzchni

KW - struktura kamienna
OW - struktura ONE WOOD
SD - struktura synchroniczna DĄB
SW - struktura synchroniczna WIĄZ

Gdzie kupić?

Nasze produkty eksportujemy do ponad 72  krajów na całym świecie, będąc jednocześnie liderem  na rynku podłóg laminowanych w Polsce.             

W celu zapewnienia najlepszej jakości usług , sprzedaż naszych produktów realizowana jest przez sieć  Autoryzowanych Partnerów i Hurtowni.  Prosimy o kontakt z naszym dystrybutorem działającym w Twoim regionie.