Format standardowy 2800 X 2070 x 18 mm
Format na zamówienie 2800 X 2070 / 10/12/15/16/19/22/25/28/38 mm
Pakowanie przejdź do strony

UWAGA!
Oferta standardowa płyt MDF Laminowanych:
- K110 SM jednostronnie laminowana w gr. 16 i 19 mm
- U511 SM i K110 SM dwustronnie laminowane w gr. 18
Na zamówienie produkowane są płyty MDF laminowane,
(jedno- lub dwustronnie) w dekorach z kolekcji płyt laminowanych.
specyfikacja
Fragment dekoru
ZOBACZ DEKOR
POBIERZ DEKOR
Płyta Laminowana

U8681 SM Biały Alaska / UNIKOLORY

WŁAŚCIWOŚCI
ANTYBAKTERYJNE

Odpowiedniki: RAL*: 9003, NCS*: S 0505-R60B,
*Wskazane odpowiedniki są najbardziej zbliżone i mają jedynie charakter orientacyjny

SZCZEGÓŁ

STRUKTURA

Certyfikaty

Płyta laminowana biała – na co zwrócić uwagę przed jej zakupem?

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na samodzielny zakup płyt laminowanych. Szczególnie popularna jest zwłaszcza płyta laminowana biała, wykorzystywana nie tylko jako podstawowy materiał do produkcji mebli, lecz także jako materiał dekoracyjny w aranżacji wnętrz. Kupując ją, warto jednak wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze płyta laminowana biała może być podatna na zabrudzenia – warto więc wybrać taki produkt, który da się czyścić bez obaw o ewentualne poważne uszkodzenia jego powierzchni. Pamiętaj, że produkty SWISS KRONO oczyścisz samodzielnie przy użyciu miękkiej, suchej lub wilgotnej, ściereczki, a większe zabrudzenia usuniesz roztworem płynu do mycia naczyń. Po drugie, bardzo ważna jest odpowiednia powłoka – płyta laminowana biała ma nie tylko dobrze wyglądać, musi być również bezpieczna w użytkowaniu! Właśnie dlatego rozważ wybór produktu z powłoką antybakteryjną. Gdzie taki znaleźć? Bezpieczna płyta laminowana biała znajduje się w ofercie SWISS KRONO!

Czy płyta laminowana biała będzie pasować do każdego wnętrza?

Gusta są różne, jednak biel, czerń i szarość to kolory uznawane za najbardziej uniwersalne. Nie bez powodu płyta laminowana biała z oferty SWISS KRONO cieszy się takim powodzeniem. Klasyka zawsze będzie na czasie, niezależnie od panujących trendów w aranżacji wnętrz. To bezpieczne najlepsze dla osób ceniących sobie ponadczasowy styl. Co więcej, płyta laminowana biała doskonale rozświetli każde pomieszczenie swoją jasną powierzchnią, dzięki czemu nawet mały pokój wyda się optycznie większy! Już teraz znajdź najbliższy punkt naszego dystrybutora i przekonaj się, jak dobrze może wyglądać w Twoim wnętrzu płyta laminowana biała od SWISS KRONO!

Pozostałe dekory z kolekcji Unikolory

Gdzie kupić?

Nasze produkty eksportujemy do ponad 72  krajów na całym świecie, będąc jednocześnie liderem  na rynku podłóg laminowanych w Polsce.             

W celu zapewnienia najlepszej jakości usług , sprzedaż naszych produktów realizowana jest przez sieć  Autoryzowanych Partnerów i Hurtowni.  Prosimy o kontakt z naszym dystrybutorem działającym w Twoim regionie.

Zamów próbkę