HPL SWISS KRONO
gdzie nowoczesność łączy się z tradycją

Drogi Kliencie,

W 2018 roku opracowaliśmy dla Ciebie nowy, wyjątkowy produkt HPL SWISS KRONO. Poprzez połączenie tradycji z nowoczesnością, dzięki wykorzystaniu doświadczenia i innowacyjności, cieszymy się iż możemy zaprezentować produkt o tak szerokim spektrum zastosowań, różnorodnej kolorystyce, wysokiej trwałości, dający olbrzymie możliwości projektowe.

HPL SWISS KRONO to produkt naturalny pochodzący z surowców odnawialnych, składa się prawie w 70% z drewna przerobionego na papier. Różnorodny w formatach i strukturach, wytrzymały i elastyczny zapewni Ci komfort pracy przy każdej koncepcji projektowej. Ten niezwykle uniwersalny laminat, który sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, we wnętrzach użyteczności publicznej, w wyposażeniu wnętrz samochodów, jak też taboru kolejowego sprawi, iż Twoja praca stanie się pasją.

Zanim w pełni dostrzeżesz możliwości, jakie otwiera przed Tobą HPL SWISS KRONO, zapoznaj się z czteroczęściowym, praktycznym PAKIETEM HPL, w którym znajdują się wszystkie przydatne informacje, dane techniczne, prezentacja kolekcji i inspiracje.

HPL DESIGN GROUP