Specyfikacja

Grubość płyty bazowej16 mm
Długość2500 mm
Wysokość65 mm
Ilość sztuk w opakowaniu9 szt.
Powierzchnia w opakowaniu22,5 mb
Waga opakowania15 (±5%) kg

Cokół P65

Dobrana para

Najnowsza linia paneli podłogowych Kronopol Ferrum Flooring łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne z dbałością o naturalny i estetyczny wygląd. Uzupełnieniem linii jest cokół przypodłogowy o wysokości 65 mm. 

Cokół wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i surowców drzewnych. Charakteryzuje go łatwy i szybki system mocowania oraz idealne dopasowanie kolorystyczne do każdego dekoru paneli podłogowych z linii Kronopol Ferrum Flooring.

Instruktaż montażu cokołu przypodłogowego P65

  • Wysokość cokołu wynosi 65 mm, co pozwala podkreślić wysokość pomieszczeń, nie zaburzając optycznej harmonii.
  • Łączenie cokołu w narożnikach wewnętrznych, zewnętrznych oraz na długości nie wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów.
  • Nowy cokół przypodłogowy P65 jest przystosowany do montażu na dwa sposoby - za pomocą klamer mocujących przykręcanych do ściany z możliwością demontażu i powtórnej instalacji lub na klej montażowy.
  • Funkcjonalne i estetyczne opakowanie zbiorcze podkreśla komplementarność produktów Kronopol Ferrum Flooring 

Aranżator

Poszukaj własnego komfortu i zaaranżuj swoją unikalną domową przestrzeń

Wybierz wnętrze, kolory ścian, odcień podłogi i sposób jej ułożenia. Nasza aplikacja oferuje wiele ciekawych aranżacji, które zainspirują Was do stworzenia własnej stylizacji, którą możecie wydrukować lub podzielić się nią ze znajomymi.

więcej
Aranżator