SWISS KRONO to szwajcarska jakość, ponad 50-cio letnia tradycja i doświadczenie w produkcji płyt i materiałów drewnopochodnych przeznaczonych do meblarstwa, wykończenia wnętrz i budownictwa. Poprzez szeroki asortyment, a także uznanie jakim cieszą się nasze wyroby, jesteśmy praktycznie „obecni” w co drugim polskim domu i w ponad 75 rynkach na całym świecie!

Swiss Krono House to projekt mieszkaniowego budownictwa szkieletowego realizowany przez żarski oddział holdingu - SWISS KRONO sp. z o.o. na terenie Polski.

Do budowy wykorzystujemy nasze produkty – płyty konstrukcyjno-budowlane SWISS KRONO OSB/3 oraz belki dwuteowe SWISS KRONO I-BEAM, stanowiące podstawę prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych domów i budynków użyteczności publicznej.

Projekt SWISS KRONO HOUSE jest realizowany na terenie całego kraju, także na prywatnych działkach przyszłych inwestorów.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nasz system budownictwa szkieletowego zyskał wielu zwolenników i jest jednym z najlepszych na polskim rynku.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego domu modelowego mieszczącego się w Zielonej Górze przy ul. Murarskiej (Łężyca) oraz do kontaktu z naszymi doradcami.