Domy w technologii SWISS KRONO HOUSE

Spójna i nowoczesna technologia budowy domów SWISS KRONO HOUSE to efekt pracy specjalistów z Polski i Szwajcarii. W budowie stosuje się wysokiej klasy materiały drewnopochodne produkowane przez SWISS KRONO. Konstrukcje nośne stropów, ścian oraz dachów powstają z najwyższej jakości belek dwuteowych autorstwa żarskiej firmy.

KUP TERAZ

Domy w technologii SWISS KRONO HOUSE

Zielona Góra / Łężyca

NA SPRZEDAŻ

BIURO SPRZEDAŻY DOMÓW

Danuta Kurmańska


Phone
+48 601 587 896, +48 502 138 289

ZALETY TECHNOLOGII LEKKIEGO SZKIELETU

Krótki czas budowy, niezależnie od warunków pogodowych! Fundament wraz z suchą zabudową i dachem powstaje zaledwie w ciągu kilku tygodni, co znacznie obniża koszty całej inwestycji.

Przewidywalność kosztów inwestycji , oszczędność czasu i pieniędzy. Oferujemy całkowitą realizację inwestycji, od projektu po wykończenie i wyposażenie wnętrza.

Wysoka energooszczędność i niski współczynnik przenikania ciepła. U = 0,16 W/m2K dla ścian i U=0,13 W/m2K dla stropów. Zamiast tradycyjnej izolacji stosujemy wdmuchiwany pod ciśnieniem granulat celulozowy.

Odzysk ciepła z powietrza, czyli efektywna REKUPERACJA. Wychłodzenie takiego budynku jest równie szybkie i proste co jego nagrzanie. System wymiany powietrza jest przyjazny dla alergików.

Eksploatacja „z głową”. Wszystkie instalacje wewnętrzne budynku ukryto w przestrzeni tzw. ścianki instalacyjnej, gwarantując łatwy dostęp w przypadku awarii lub konieczności rozbudowy.

Szwajcarska jakość i doświadczenie. Stosujemy najwyższej jakości materiały konstrukcyjne produkowane przez SWISS KRONO GROUP – belki dwuteowe oraz płyty konstrukcyjne SWISS KRONO OSB/3.

LOKALIZACJA OSIEDLA

SWISS KRONO HOUSE - VIDEO