• Dolce AQUA ZERO 72hAC5 8mm

  Kolekcja Dolce nawiązuje do idei włoskiego Dolce Vita. Podłogi stworzone do wspólnego celebrowania chwil w gronie najbliższych, wieczornych długich kolacji i beztroski, kiedy czas płynie znacznie wolniej. Możesz mieć pewność, że panele, dzięki wysokiej odporności na ścieranie, wytrzymają wiele głośnych wieczorów. Z Dolce nic nie przeszkodzi Twoim najcenniejszym chwilom!

 • Symfonia AQUA ZERO 72hHARMONIA WE WNĘTRZU

  Kolekcja Symfonia powstała z inspiracji muzyką, gdzie drewno jest używane w wielu instrumentach. Panele 12 mm stanowią trwałe rozwiązanie dla największych przestrzeni, które nie boją się ani domowego ruchu, ani szampańskiej zabawy. Bezprogowy montaż oferuje bezkompromisowe możliwości aranżacji całego domu w jednym charakterze.

 • Volo AQUA ZERO 72h

  Kolekcja Volo symbolizuje latanie i poczucie wolności. Spójrz z góry na swoje mieszkanie. Podłoga jest podstawą każdej udanej aranżacji. Osiem szlachetnych wzorów drewna dębowego daje Ci swobodę wyboru.

 • Movie AQUA ZERO 72h

  Wzornictwo Movie przeniesie Cię do mazurskiej scenerii filmowej. Wzory paneli inspirowane są tamtejszym krajobrazem i pozwalają poczuć się jak w bajce. Filmowe scenerie jednak muszą znieść wiele, dlatego w tej bajce nie musisz się martwić wodą, ścieraniem czy intensywnym sprzątaniem.

 • Fiori AQUA ZERO 72h

  Kolekcja Fiori powstała z zachwytu naturą, którą lubimy się otaczać. Codzienna rutyna podlewania domowych kwiatów już nie będzie wiązała się ze stresem o zalanie podłogi. Struktura synchroniczna zadba o to, by podłoga wyglądała naturalnie, a światło pięknie podkreślało indywidualny charakter wnętrza.