Struktura 3D

Struktura 3D

Zobacz, dotknij i poczuj!

Podłogi Aurum cechuje wyjątkowa struktura powierzchni  –  synchroniczne  3D. Jej wyjątkowość polega na idealnym, synchronicznym odwzorowaniu rysunku i  struktury drewna, które są ze sobą perfekcyjnie połączone. Dzięki takiemu zastosowaniu, struktura drewna jest nie tylko wyczuwalna za pomocą dotyku, ale także świetnie widoczna dla naszego wzroku. 

Całość dopełnia 4-stronna  V-fuga, która sprawia, że łączenia poszczególnych paneli wyglądają bardzo estetycznie i  nowocześnie, nadając podłodze ekskluzywny charakter.

 

Kolekcja AURUM, to najnowsze dzieło firmy SWISS KRONO.

Budując nową markę podłóg laminowanych AURUM FLOORS szukaliśmy sposobu, by przenieść do wnętrza ideał drewna, z którym obcujemy za pomocą wszystkich zmysłów.

Najnowsza marka podłóg dedykowana jest ludziom, którzy pragną otaczać się przedmiotami szlachetnymi.

WODOODPORNOŚĆ POTWIERDZONA NIEZALEŻNYM TESTEM

Według testu NALFA Amerykańskiej Agencji Producentów Paneli Laminowanych, pęcznienie podłóg z zamkiem Aqua Pearl wynosi zaledwie 7% po dobowym zanurzeniu w wodzie. To o 8% mniej, niż wymaga tego Europejski Standard Podłogowy EN 13329:2016 dla produktów w klasie ścieralności AC5.

Podłoga AQUA ZERO spełnia nie tylko
24-godzinne wymagania testu NALFA, ale także gwarantuje utrzymanie wszystkich cech użytkowych i estetycznych przez 72 godziny od zalania.

POWŁOKA ANTYBAKTERYJNA

Informujemy, że panele laminowane SWISS KRONO posiadają właściwości antybakteryjne. Potwierdza to Certyfikat wydany przez IHD Instytut Technologii Drewna w Dreźnie / Niemcy.

ANTYBAKTERYJNOŚĆ paneli laminowanych oznacza, że bakterie nie namnażają się na powierzchni podłóg laminowanych SWISS KRONO. Testy wg ISO 22196:2011, przeprowadzone zostały na 2 bakteriach (Staphyloccocus aureus – gronkowiec złocisty i  Escherichia coli – pałeczka okrężnicy), a ich wynik potwierdza, że powierzchnia paneli laminowanych posiada zdolność do hamowania wzrostu mikroorganizmów. 

Fakty

  • Produkty SWISS KRONO – płyty laminowane, blaty, podłogi – posiadają właściwości antybakteryjne, dlatego zwiększają nasze bezpieczeństwo.
  • Higiena (dokładne mycie rąk, dezynfekcja, utrzymanie czystości) zależy od nas samych, a nie tylko od właściwości produktów do aranżacji wnętrz.
  • Nie wszystkie bakterie są szkodliwe.
  • Bakterie na powierzchniach produktów SWISS KRONO nie namnażają się.

Mity

  • Powierzchnie antybakteryjne nie muszą być myte, czyszczone i dezynfekowane.
  • Powierzchnia antybakteryjna jest powierzchnią antywirusową.
  • Płyty laminowane, blaty, podłogi SWISS KRONO, z właściwościami antybakteryjnymi, powstały z powodu pandemii COVID-19.
  • Dotykając powierzchni antybakteryjnych nie musisz myć rąk.
Struktura wiąz 3D
Struktura dąb 3D
Struktura orzech 3D
Struktura platan 3D

Wodoodporne podłogi AQUA ZERO

Uwaga: Wszystkie kolory w tej publikacji są tylko przykładowymi kolorami i nie powinny być uznawane za oryginalne.