Najwyższa jakość produktu

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

Panele podłogowe to naturalny produkt, który w swojej konstrukcji w 80% zbudowany jest z ekologicznego drewna. SWISS KRONO posiada certyfikat FSC.

W ramach systemu certyfikacji Forest Stewardship Council, przedsiębiorstwo SWISS KRONO deklaruje, że nie jest bezpośrednio lub pośrednio związane z poniższymi zadaniami:

  1. Nielegalny wyrąb lasów lub handel nielegalnie pozyskanym drewnem lub produktami gospodarki leśnej.
  2. Naruszanie tradycji i praw człowieka, w trakcie działań leśnych .
  3. Niszczenie obszarów o szczególnej wartości ochronnej w trakcie działań leśnych.
  4. Przekształcanie lasów w obszary nieleśne.
  5. Włączanie organizmów modyfikowanych genetycznie w działania leśne.
  6. Naruszanie fundamentalnych zasad Międzynarodowej Organizacji Pracy (MOP), określonej w Deklaracji MOP dot. Podstawowych Zasad i Praw Pracy.

Co wyróżnia AURUM FLOORS na tle innych paneli?

Unikatowa struktura powierzchni – synchroniczne 3D

której wyjątkowość polega na idealnym, synchronicznym odwzorowaniu rysunku drewna. Dzięki temu struktura jest nie tylko wyczuwalna za pomocą dotyku, ale też świetnie widoczna dla naszego wzroku.

Czterostronna V-fuga

która nadaje podłodze nowoczesny design i podkreśla różnorodność każdej deski.  

Wysoka klasa ścieralności AC5

Dzięki temu podłogi AURUM można stosować w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, także w miejscach użyteczności publicznej.  

Szeroka paleta kolorów i rysunków drewna

AURUM to głównie kolory i wzory dębów z całego świata, ale nie tylko. Znajdziecie tu także majestatyczny platan, drzewo sandałowe, orzech, klasyczny wiąz, egzotyczny cedr czy też drzewo różane. Każda kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, aby przykuwała oko różnorodnością kolorów, odcieni i rysunków poszczególnych gatunków drzew.  

Innowacyjny zamek typu G5 – Express Click

Dzięki któremu układanie paneli jest jeszcze prostsze, a ich użytkowanie bardziej komfortowe. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na swobodne układanie podłogi „deska po desce”, umożliwia także jej demontaż.