Za nami Dzień Otwarty w SWISS KRONO 31.05.2019

W sobotę 25 maja w zakładzie SWISS KRONO w Żarach odbył się Dzień Otwarty. Mieszkańcy Żar, okolic oraz rodziny pracowników miały okazję zobaczyć zwykle niedostępne dla zwiedzających części fabryki oraz poznać tajniki produkcji podłóg. Otwarcie bram zakładu było jedną z pierwszych okazji do świętowania obchodzonego w tym roku jubileuszu 25-lecia działalności naszej firmy.

 

Niecodzienne odwiedziny

W tegorocznym Dniu Otwartym wzięło udział kilkuset mieszkańców Żar i okolic, w tym rodziny pracowników, które miały okazję na własne oczy przekonać się, gdzie na co dzień pracują ich bliscy. Na terenie zakładu przez cały dzień czekały na zwiedzających specjalnie przygotowane autokary z przewodnikami. Uczestnicy wydarzenia mogli z bliska przyjrzeć się składom surowca i najnowszej ekologicznej inwestycji SWISS KRONO - Bio-Elektrofiltrowi kondensacyjnemu. W programie znalazło się również zwiedzanie magazynu wysokiego składowania oraz hal, gdzie produkowane są podłogi. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Szczególnie interesująca okazała się dla nich prezentacja sprzętu transportowego.

 

Jubileusz w wielu wymiarach

Otwarcie drzwi zakładu nie bez przyczyny odbyło się w tym roku. SWISS KRONO obchodzi właśnie jubileusz 25-lecia swojej działalności. Dlatego też zwiedzanie części produkcyjnych nie było jedyną niespodzianką, jaka czekała na odwiedzających zakład gości. Chętni mieli również okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy replice kultowego samochodu Rolls-Royce Silver Ghost, skonstruowanego w całości z materiałów wyprodukowanych w żarskim zakładzie. Wycieczka zakończyła się wizytą w Showroom’ie, multimedialnej sali spotkań z klientami i dostawcami firmy oraz poczęstunkiem w jadalni 5 DECO.

GALERIA

Powrót