Dnia 25.06.2021 r. SWISS KRONO Polska odwiedzili niezwykli goście – byli pracownicy naszej firmy, którzy przeszli na emerytury kilka/kilkanaście lat temu. To było sympatyczne spotkanie, pełne wzruszeń, opowieści i wspomnień...

Największą przyjemnością dla naszych gości była możliwość zwiedzenia zakładu i zobaczenia stanowisk pracy, czy też urządzeń na których kiedyś pracowali. Wszyscy podkreślali ogromny skok technologiczny, jaki nastąpił w naszej firmie w stosunku do czasów które sami zapamiętali.

Goście spotkali się także z przedstawicielami Zarządu. Podczas spotkania Prezes Zarządu - Pan Maciej Karnicki gorąco podziękował za przybycie oraz wkład wniesiony w rozwój SWISS KRONO.

Należy wspomnieć, że zakład w Żarach był bardzo często dla naszych gości najważniejszym w ich życiu miejscem pracy i z ogromną przyjemnością wspomnieniami powracają do chwil, które tu spędzili. Spotkanie było też okazją do odnowienia kontaktów.

W SWISS KRONO wiemy, że największy potencjał to pracownicy, dlatego bardzo doceniamy obecnych i byłych pracowników za zaangażowanie oraz wkład w budowanie marki i pozycji SWISS KRONO na rynku.

Dziękujemy!

GALERIA

Powrót