Od początku istnienia SWISS KRONO inwestowało w rozwój. Na innowacje technologiczne wydaliśmy ponad 700 mln EUR.

Nasza infrastruktura i park maszynowy są na najwyższym światowym poziomie. 

Nowe technologie to doskonalszy produkt. Zmiana jakościowa jest celem każdej kolejnej innowacji. Bez stawiania sobie nowych wyzwań, nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Dziś SWISS KRONO produkuje rocznie 1,5 mln m3 różnego rodzaju płyt drewnopochodnych.

Aktualna oferta obejmuje produkty z branży: meblarskiej, budowlanej oraz wykończeniowej.

Produkty trafiają do 70 krajów na całym świecie. 

Siłą SWISS KRONO są pracujący tu ludzie. Łączy ich pasja i zaangażowanie.  Nie ma znaczenia, czy są z nami od niedawna, czy też od samego początku. Ważne, że wszyscy rozumiemy cel do którego razem dążymy. Dbamy o rozwój naszego zespołu. To właśnie jego talent oraz profesjonalizm, czynią z SWISS KRONO  firmą wyjątkową.

SWISS KRONO, to nie tylko wiedza i doświadczenie, które pomagają nam tworzyć doskonałe produkty. To przede wszystkim odpowiedzialność za ludzi i środowisko w którym pracujemy, tworzymy i żyjemy. 

Nasze wyroby są zawsze przyjazne i bezpieczne dla człowieka oraz środowiska. W tej kwestii nigdy nie idziemy na kompromisy! 

Wszystkie elementy procesu produkcyjnego są zgodne z filozofią  ECO-FRIENDLY.

Zdajemy sobie sprawę, że inwestycje w ochronę środowiska to podstawa myślenia o przyszłości.

Angażujemy się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Dostrzegamy istotne potrzeby społeczne i staramy się na nie odpowiadać. 

W ostatnich pięciu latach pomogliśmy 500 instytucjom z Żar i okolic. W końcu to nasz dom!

Wierzymy, że bezinteresowność w pomocy innym czyni życie każdego z nas odrobinę lepszym.

Jako SWISS KRONO sp. z o.o. jesteśmy częścią holdingu SWISS KRONO Group. Światowego lidera, który już ponad pół wieku działa w branży produktów drewnopochodnych. 

W naszym magazynie wysokiego składowania przechowujemy każdego dnia 20 000 palet z podłogami laminowanymi, co w przeliczeniu stanowi wielkość 3 mln metrów kwadratowych. Dzięki takim narzędziom jesteśmy bardziej efektywni i elastyczni. Dbałość o detale.  Konsekwencja i determinacja w realizowaniu założeń sprawia, że czynimy tę firmę niezwykłą i przyjazną.

A nasi odbiorcy od wielu lat obdarzają nas zaufaniem oraz doceniają profesjonalizm.

Nasz cel to pełna satysfakcja klienta. Razem z nim chcemy osiągać sukces i zadowolenie ze współpracy.

Od chwili złożenia zamówienia, po finalną dostawę towarów opiekujemy się naszymi partnerami biznesowymi.  Dbamy o każdy szczegół. Najbardziej lubimy ten moment, kiedy stajemy się częścią życia naszych Klientów. Kiedy spełniamy ich marzenia i sprawiamy, że życie staje się przyjemniejsze.

Po to istniejemy i tworzymy… już od ponad 25 lat.

SWISS KRONO

drewno w najlepszej formie.

Powrót