Pokaż Twoją ścianę inspiracji05.03.2020

Inspiracje do kolejnego remontu widzisz na każdym kroku? To konkurs dla Ciebie! Pierwszego marca rusza konkurs „Pokaż Twoją ścianę inspiracji”. Zadanie konkursowe skierowane jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców RP, i polega na zaprezentowaniu samodzielnie wykonanego zdjęcia, inspirowanego dowolnym wzorem dekoracji ściennych WALLDESIGN. Co miesiąc – od marca do lipca – nagrodzimy 3 najciekawsze fotografie. Zwycięzcy otrzymają karty prezentowe WestwingNow o wartości 500 zł, aparaty INSTAX Mini 9 lub kamery SAMSUNG Gear 360. Z kolei w sierpniu wybierzemy jedno zdjęcie, którego twórca otrzyma panele z jednej z trzech kolekcji WALLDESIGN! To będzie początek wspaniałej metamorfozy. Jednocześnie powstanie unikatowa galeria zdjęć inspirowanych 18 wzorami ściennych dekoracji. 

Zagraj też o nagrodę główną! Spośród zgłoszeń nadesłanych od 01.08.2020 r. do 31.08.2020 r. wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma elementy ścienne WALLDESIGN. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://walldesign-konkurs.pl/

Głównym organizatorem akcji oraz sponsorem nagród jest WALLDESIGN SWISS KRONO, a partnerami konkursu są magazyn „Cztery Kąty” oraz portale Homebook.pl i Domosfera.pl.

Zapraszamy do udziału!

Powrót