COVID-19: SWISS KRONO jest gotowe do działania pomimo globalnej pandemii23.04.2020

Obecna światowa pandemia spowodowała, że świat stanął przed wieloma nowymi nieznanymi wyzwaniami. Dziś naszym kluczowym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów, partnerów handlowych, dostawców i społeczności w której działamy. Z tego powodu od samego początku wprowadziliśmy szeroki zakres rygorystycznych zasad, które są zgodne z zaleceniem władz m.in. zapewnienie ochrony osobistej poprzez stosowanie maseczek, rękawic, środków dezynfekujących, ograniczanie kontaktów osobistych, zachowanie dystansu fizycznego. Cyklicznie dezynfekujemy pomieszczenia takie jak portiernie, szatnie, klamki poręcze i krany. Jednocześnie bardzo dbamy o to, aby w jak największym stopniu zminimalizować trudności, jakie mogą się pojawić w zapewnieniu ciągłości dostaw dla naszych klientów, niemniej mamy świadomość, że pewne zakłócenia są nieuniknione.

W chwili obecnej nasze zespoły sprzedaży, produkcji i logistyki kontynuują pracę realizując wszystkie zlecenia i zapewniając Państwu nieprzerwany łańcuch dostaw oraz rzetelną informację i wysoki poziom obsługi i będą działać tak długo, na ile pozwoli zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników lub regulacje prawne.

Nasi pracownicy dostępni są dla Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub wideokonferencji. Monitorujemy na bieżąco sytuację i w razie potrzeby podejmować będziemy działania adekwatne do sytuacji. Jeśli zmiany będą kluczowe z punktu widzenia naszych wzajemnych relacji, będziemy Państwa o tym fakcie informować w ramach odrębnej korespondencji.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Dziękujemy za cierpliwość, wsparcie i zaufanie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia.  

Zespół SWISS KRONO Polska

Powrót