Anetta Reichel-Wasiljew - Człowiekiem Roku Krono 2017 24.01.2018

Plebiscyt „Człowiek Roku Krono”, którego organizatorem jest SWISS KRONO sp. z o.o. oraz Gazeta Lubuska odbył się już po raz siódmy. W tym roku  kapituła konkursu tym zaszczytnym tytułem uhonorowała Panią Anettę Reichel-Wasiljew z Żar, przyznano również dwa wyróżnienia, które odebrali  Pan Jarosław Baryła z Gorzowa i Tomasz Koszela z Sienna pod Słubicami. Do plebiscytu czytelnicy Gazety Lubuskiej zgłosili ponad 140 osób z całego województwa, a w głosowaniu oddano ponad 22 tysiące głosów!

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 19 stycznia  w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach podczas XIX Koncertu Noworocznego organizowanego przez SWISS KRONO. Wydarzenie, w którym udział wzięło około 900 osób, poprowadził sam Szymon Hołownia, a oprawę artystyczną na najwyższym poziomie zapewnili: Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka, Atom String Quartet i Buba Badjie Kuyateh.

Tytuł „Człowieka Roku KRONO” przyznajemy corocznie wyjątkowej osobie, która żyje i pracuje z myślą o innych ludziach, zaraża swoje otoczenie entuzjazmem, promując przy okazji swój region. Do tej pory zwycięzcami w czterech poprzednich edycjach plebiscytu zostali: żużlowy mistrz świata, Greg Hancock; złoty medalista w tenisie stołowym z Londynu, Piotr Grudzień; szef produkcji i prokurent w spółce Kronopol, Stanisław Dobras, polski samorządowiec i przedsiębiorca - Wadim Tyszkiewicz, Społecznik Anna Komarowska, przedsiębiorca Zbigniew Czmuda biznesmen  z Gubina -  Andrzej Iwanicki.

Więcej informacji o tegorocznych laureatach znajdą Państwo w Gazecie Lubuskiej

GALERIA

Powrót