Dnia 03.10.2019 roku w siedzibie SWISS KRONO w Żarach odbyło się spotkanie z klientami eksportowymi ze wszystkich 70 rynków, które są obsługiwane przez naszą firmę. Rozmiar wydarzenia i liczba gości może napawać nas optymizmem. Spotkanie związane z jubileuszem 25-Lecia SWISS KRONO było doskonałą okazją do podsumowań oraz dyskusji w szerokim gronie ekspertów z różnych rynków. Rozmawiano o wyzwaniach i szansach, przed którymi staje nasza branża.

Goście mogli zobaczyć na własne oczy najważniejsze inwestycje zrealizowane w SWISS KRONO, m.in. magazyn do przechowywania paneli podłogowych o pojemności ok 3 000 000 m2 oraz nową linię produkcyjną uruchomioną we wrześniu 2019 roku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się część produktowa, a w szczególności nowość – podłogi w wodoodpornej technologii AQUA ZERO. Dla pracowników i partnerów SWISS KRONO to także wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń i zapoznania z ofertą firmy.

Część merytoryczna została wzbogacona o prezentacje przygotowane przez CEO holdingu SWISS KRONO Group Martina Brettenthalera i CSMO Georga Madera. Prognozy stylistyczne przedstawiane przez Beatę Bochińską były świetnym pretekstem do opowiedzenia o elementach dekoracyjnych WALLDESIGN. Maurizio Buratto przeprowadził wykład o projektowaniu i kreatywności, które zawsze idą w parze z emocjami i komunikatywnością. Prezes Zarządu Maciej Karnicki w swoim wystąpieniu podkreślił: „Przez te 25 lat stworzyliśmy przedsiębiorstwo, które zatrudnia 1150 osób. W rozwój nowoczesnych technologii produkcji i ochrony środowiska zainwestowaliśmy ponad 700 mln euro i dzięki jednej z najatrakcyjniejszych ofert produktowych na rynku eksportujemy do 70 państw na całym świecie generując roczne obroty wynoszące ponad 500 mln euro”. Nie zabrakło również słów podsumowujących współpracę z partnerami „W tym okresie równie ważna, choć może mniej wymierna, była inwestycja w naszych partnerów biznesowych. To dzięki zaufaniu, które pokładaliśmy i nadal pokładamy w długotrwałe i stabilne relacje z naszymi klientami udało nam się wspólnie osiągnąć znaczącą pozycje na wielu rynkach świata”. 

Światło dzienne ujrzała pokaźna ekspozycja dekorów, formatów i wariantów kolorystycznych produktów SWISS KRONO, które zostaną wprowadzone do sprzedaży w 2020 roku. Kolekcje AURUM i PLATINIUM, produkty AQUA ZERO oraz elementy dekoracyjne WALLDESIGN otrzymały dużą ilość pochlebstw i pozytywnych reakcji.

Najbardziej emocjonującym punktem wydarzenia było wręczenie nagród dla klientów, z którymi SWISS KRONO ma najdłuższe relacje handlowe. Dwie statuetki trafiły do firm: MINIMAX ze Słowacji i REPAL z Estonii.

Wieczór uświetnił występ zespołów tanecznych. Widzowie z ogromną ciekawością przyglądali się pokazowi Aqua Dance. Można spokojnie podsumować cały dzień jako pełen wrażeń, przyjemnych spotkań i ogromnej porcji specjalistycznej wiedzy.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Powrót