Użytkowanie i pielęgnacja.

Od dziś możesz już kompleksowo zadbać o wnętrze swojego domu.

Z nową gamą produktów do mycia i pielęganacji SWISS KRONO nie musisz się więcej martwić o dobór odpowiedniego środka. Wybierając produkty SWISS KRONO masz pewność, że otrzymasz środek najwyższej jakości, idealnie dobrany do rodzaju i typu podłogi.

Perfect Floor Mat

Płyn do podłóg laminowanych.

Skoncentrowany płyn do mycia i bieżącej pielęgnacji paneli podłogowych oraz boazeryjnych. Dzięki nowej recepturze skutecznie usuwa kurz, brud oraz zaplamienia i tłuste ślady. Posiada unikalną kompozycję zapachową, o świeżym, cytrynowym aromacie. Zaleca się rozcieńczać w wodzie, w proporcjach podanych na etykiecie.

Perfect Floor Classic

(LIMON, ORANGE)

Delikatnie nabłyszczający płyn do podłóg laminowanych.

Najwyższej jakości produkt do mycia oraz bieżącej pielęgnacji paneli podłogowych i bezklejowych. Dzięki podwyższonym właściwościom nabłyszczającym idealnie nadaje się do paneli z połyskiem. Skutecznie usuwa kurz, brud oraz zaplamienia i tłuste zabrudzenia. Na oczyszczonej powierzchni pozostawia cienką powłokę, chroniącą strukturę paneli przed nadmiernym gromadzeniem się zanieczyszczeń. W zależności od rodzaju płynu, w mytych pomieszczeniach na długo pozostawia świeży, cytrynowy lub pomarańczowy zapach.