Odkryj swoje wnętrze 

Zapraszamy w podróż do wnętrz pełnych ciepła, subtelnych barw i delikatnych wzorów. Wnętrz, które czerpiąc inspirację z natury oddają jej nieskazitelne piękno i pozwalają obcować z nią na co dzień.

Poznajmy ich elegancję i oryginalny klimat. Doceńmy wyrazisty rysunek drewna, unikalną strukturę i głębię kolorów. Otwórzmy się na nowe estetyczne doznania, które gwarantują panele ścienne Kronopol.

Odkryjmy, jak dzięki nim może zmienić się nasze wnętrze. 

Dlaczego warto zastosować panele ścienne?

Oto kilka najważniejszych zalet paneli ściennych Kronopol:
Różnorodność grubości i formatów

Dla Klientów dostępne są trzy kolekcje charakteryzujące się bogatym wzornictwem oraz różnorodnością cech użytkowych takich jak format i grubość.

Family Collection

Panele ścienne o grubości 6 mm i formacie 2600 x 150 mm są nowością w ofercie Kronopol. Charakteryzują się lekkością, trwałością i atrakcyjną ceną.

Perfect Panel

Panele o grubości 7 mm i formacie 2600 x 150 mm, to kolekcja, która łączy bogate wzornictwo, wysokie walory estetyczne funkcjonalność i dobrą jakość.

B 021 Klon/NATURA

B 1202 Agava/PRESTIGE COLLECTION

Prestige Collection

Panele ścienne o grubości 7 mm i formacie 2600 x 250 mm, odznaczają się bogatym i futurystycznym wzornictwem, doskonale wpisującym się w najnowsze trendy w modzie. Większy format, umożliwia wykorzystanie produktu w bardziej nowatorski i kreatywny sposób, a zastosowanie na powierzchni folii 3D wzmacnia wrażenie głębi trójwymiarowej doskonale oddając wygląd i strukturę naturalnego drewna.

Łatwość montażu

Montuje się szybko i łatwo, a co najważniejsze nie wymagają od nas cięższych prac remontowych, typu wyrównywanie ścian za pomocą gładzi gipsowych, które to czynności niestety zwykle wiążą się z bardzo dużym bałaganem. Łatwość montażu zdecydowanie może także skrócić czas remontu.

Funkcjonalność

Kolejną zaletą paneli ściennych jest możliwość ukrycia pod nimi nie tylko nierówności, ale i różnego rodzaju instalacji, co jest praktycznie niewykonalne w przypadku innego rodzaju wykończenia ścian. Poza walorem dekoracyjnym, który zwykle jest priorytetem, ważną kwestią jest również aspekt izolacyjny. Panele ścienne chronią nas i nasze wnętrza przed chłodem oraz hałasem.

B 015 Dąb sękaty/NATURA

Łatwość utrzymania w czystości

Warto podkreślić także jeszcze jedną cechę paneli ściennych – ich łatwość do utrzymania w czystości i łatwość konserwacji. Panele ścienne Kronopol wystarczy przecierać wilgotną ściereczką, nie wymagają żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Panele ścienne są rozwiązaniem idealnym dla osób, które lubią działać zdecydowanie, a jednocześnie nie przepadają za czasochłonnymi metodami i bardzo wymagającymi materiałami – panele potrafią bowiem niemal całkowicie zmienić charakter wnętrza bez konieczności przeprowadzania kłopotliwych prac remontowych, a przy tym są niezwykle łatwe w utrzymaniu i mniej kosztowne w porównaniu z innymi sposobami dekoracji ścian. Panele ścienne Kronopol pasują do wszystkich wnętrz. Stanowią doskonałe tło dla dowolnej aranżacji pomieszczenia. Komponują się zarówno z meblami tradycyjnym i nowoczesnymi. Poprzez różnorodny montaż (w układzie pionowym lub poziomym) oraz dobór oświetlenia o odpowiedniej barwie mamy możliwość swobodnego i nieograniczonego kreowania pomieszczeń, nadając im swoistego charakteru.

Panele Ścienne - Katalog on-line

Panele ścienne - pobierz Katalog (30MB)