SWISS KRONO sp. z o.o.

ul. Serbska 56, 68-200 Żary
woj. lubuskie, POLSKA

Doradztwo handlowe

Region 1

Adam Jągowski
tel. 68 36 31 507
e-mail: a.jagowski@swisskrono.pl

Region 2

Joanna Frąckowiak
tel. 68 36 31 316
e-mail: j.frackowiak@swisskrono.pl

Region 3

Marcin Kilarski
tel. 68 36 31 583
e-mail: m.kilarski@swisskrono.pl

Region 4

Arkadiusz Micinowski
tel. 68 36 31 172
e-mail: a.micinowski@swisskrono.pl

Region 5

Janusz Najnigier
tel. 68 36 31 188
e-mail: j.najnigier@swisskrono.pl

Doradztwo techniczne

Branża wykończenia wnętrz

Aleksander Czaplicki
tel. 68 36 31 297
e-mail: a.czaplicki@swisskrono.pl

Branża budowlana

Andrzej Lipiński
tel. 68 36 31 495
e-mail: a.lipinski@swisskrono.pl

fax. +48 68 36 31 243
e-mail: budowlana@swisskrono.pl e-mail: construction@swisskrono.pl


Doradztwo handlowe

Region 1

Piotr Jakubowicz
tel. 068 36 31 393
e-mail: p.jakubowicz@swisskrono.pl

Region 2

Maciej Borkowski
tel. 068 36 31 288
e-mail: m.borkowski@swisskrono.pl

Region 3

Kazimierz Burghardt
tel. 068 36 31 177
e-mail: k.burghardt@swisskrono.pl

Region 4

Michał Gieroń
tel. 068 36 31 296
e-mail: m.gieron@swisskrono.pl

fax. +48 68 36 31 318, 385
e-mail: meblowa@swisskrono.pl e-mail: furniture@swisskrono.pl

Doradztwo techniczne

Branża meblowa

Anna Kędziera
tel. 068 36 31 362
e-mail: a.kedziera@swisskrono.pl

SWISSCDF / HPL

Heike Finder
tel. 68 36 31 461
e-mail: h.finder@swisskrono.pl

Kontakt dla Architektów i Projektantów

Koordynator Projektu

Anna Domina
tel. 68 506 50 50
e-mail: design@swisskrono.pl


Zakup odpadów tartacznych odpowiedzialni są specjaliści ds. zakupu surowca

Region A

Mieczysław Zieliński
tel. 601800474

Region B

Marek Maj
tel. 601585728

Region C

Ryszard Rasztubowicz
tel. 601787809

Region D

Marek Cywoniuk
tel. 601800424

Surowiec - informacje dla dostawców drewna

ZAKUP SUROWCA DRZEWNEGO

tel. +48 68 36 31 230, 231, 560, 236
fax. +48 68 363 12 00
e-mail: surowiec@swisskrono.pl

Kierownik
tel. +48 68 36 31 230

Z-ca kierownika
tel. +48 68 36 31 560

Zakup drewna okrągłego
tel. +48 68 36 31 231, 236

Rozliczenie dostaw surowca i transportu
tel. +48 68 36 31 448, 449, 328

Rozliczenie faktur i płatności za dostarczony surowiec
tel. +48 68 36 31 376