interzum 2015. Wielka Premiera ONE WORLD Collection 14.05.2015

Ponad 1550 wystawców zaprezentowało na tegorocznych targach interzum swoje produkty i materiały najnowszej generacji. Producenci, handlowcy, projektanci i użytkownicy mogli zapoznać się z obiecującymi rozwiązaniami i innowacyjnymi pomysłami. 

Tak duże wydarzenie przyciągające wystawców i gości z całego świata, stało się idealną okazją do zaprezentowania najnowszej kolekcji płyt meblowych ONE WORLD Collection, pierwszej wspólnej kolekcji SWISS KRONO GROUP, która jest dostępna w całej Europie. 

Nasze stoisko tłumnie odwiedzili Goście z całego świata, którzy byli pod wielkim wrażeniem koncepcji naszego stoiska i niezwykłej spójności przygotowanych materiałów marketingowych . Odbyliśmy wiele ciekawych  rozmów handlowych i przemiłych dyskusji.  ONE WORLD Collection zachwyciła swoimi 68 różnorodnymi dekorami i wzbudziła wiele emocji. Odwiedzający nas  Goście zostali zainspirowani kreatywnymi połączeniami dekorów. 

Nasz katalog zabiera  Klientów w fascynującą podróż po różnych stylach wnętrz, zainspirowanych marzeniami i pragnieniem każdego człowieka, aby wyrazić w swoim mieszkaniu siebie. 

Dziękujemy za tak pozytywne opinie i spontaniczne reakcje. Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziliście Państwo nasze stoisko i znaleźliście czas na miłą rozmowę o trendach i nowych rozwiązaniach przy filiżance kawy…

Do zobaczenia za 2 lata. 

ONE World Team 

więcej informacji o kolekcji ONE WORLD Collection na  www.one-world.com.

Powrót