Zadbaj o formę z Kronopolem 21.10.2014

W minioną sobotę, 18 października 2014 roku w Zielonym Lesie w obecności około 200 osób, odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej, żarskiej „siłowni pod chmurką”. Cała inwestycja zrealizowana została przy jednej z najczęściej uczęszczanych ścieżek turystycznych. Osoby korzystające z siłowni mogą wykonywać zarówno ćwiczenia ogólnorozwojowe jak i ćwiczyć poszczególne mięśnie nóg, ramion, pleców i brzucha. Siłownia to także wspaniała odskocznia i zmiana formy treningu podczas biegu, czy też marszu z kijkami.

Obecni na inauguracji miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, oprócz ćwiczeń siłowych, mogli spróbować swoich sił w intensywnym marszu Nordic Walking, który poprowadził Andrzej Lipiński z Kronopolu lub wziąć udział w turystycznym spacerze po Zielonym Lesie, gdzie rolę przewodnika pełniła Pani Elżbieta Łobacz - Bącal. Po sportowym wysiłku na wszystkich czekał poczęstunek w postaci pożywnej grochówki.

W uroczystym otwarciu siłowni udział wzięli również jej pomysłodawcy,  przedstawiciele
z Fundacji Natura Polska, leśnicy z Nadleśnictwa Lipinki Łużyckie oraz przedstawiciele firm Kronopol i Tempus Polska, którzy sfinansowali całą inwestycję.

Siłownia pod chmurką jest kolejnym projektem aktywizacji sportowej i turystycznej w Żarach zrealizowanym przez Kronopol. W latach ubiegłych nasza spółka rewitalizowała Niebieski Szlak w Zielonym Lesie, gdzie co roku organizowane są marsze, m.in. z okazji pierwszego dnia wiosny.
Dziękujemy wszystkim za udział w otwarciu siłowni i zapraszamy do aktywnego spędzania wolnego czasu! Więcej informacji o siłowni pod chmurką oraz o szlakach turystycznych
w Zielonym Lesie na www.zielony-las.

GALERIA

Powrót