Wyróżnienie w rankingu "Filary Polskiej Gospodarki"17.04.2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Kronopol ponownie został wyróżniony w rankingu „Filary Polskiej Gospodarki” w województwie lubuskim.

Zestawienie przygotowywane przez redakcję dziennika Puls Biznesu ma na celu wyróżnienie tych firm, które w pozytywny sposób wpływają na kształtowanie i rozwój regionu, w którym funkcjonują. Wszystkie firmy uwzględnione w rankingu należą do grona największych pracodawców w województwie i aktywnie wspierają działania na rzecz społeczności lokalnej. W tegorocznej, X edycji, województwo lubuskie, oprócz Kronopolu, reprezentuje Stelmet oraz Ikea Industry Poland Oddział Fabryki WEST w Zbąszynku.

W ramach rankingu Filary Polskiej Gospodarki powstało także zestawienie Samorządowy Menedżer Regionu. W województwie lubuskim tytułem tym uhonorowano Wadima Tyszkiewicza, prezydenta Nowej Soli, który na początku 2015 roku odebrał statuetkę Człowieka Roku KRONO 2014.

Oba rankingi powstały w oparciu o badania ankietowe przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, którzy w głosowaniu wybrali liderów w swoich regionach.

Powrót