Udany debiut Kronopolu w publikacji „Odpowiedzialny Biznes 2013”03.04.2014

Cztery działania realizowane przez Kronopol w ramach strategii Kronoland znalazły się w prestiżowej ogólnopolskiej publikacji „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre Praktyki”. Uwagę komisji zwróciły następujące akcje:

- Człowiek Roku KRONO

- Kronopol – firma otwarta

- Broszura edukacyjna o formaldehydzie

- Eko-biuro.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu oceniło zgłaszane praktyki pod kątem 4 kryteriów: adekwatności działania z misją firmy; innowacyjności podejmowanej akcji względem realizowanych wcześniej i względem innych firm; tworzenia wzajemnych korzyści dla firmy i dla lokalnych społeczności; oraz wymierności działania pod względem ekonomicznym, ekologicznym i społecznym.

W 12 edycji zestawienia liderów zaangażowania społecznego i środowiskowego w Polsce zostało wyróżnionych ponad 130 firm. Oficjalna premiera publikacji miała miejsce 1 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Targów CSR.

Zachęcamy do zapoznania się z wyróżnionymi praktykami – raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre Praktyki” dostępny jest w formie pdf pod adresem:

http://odpowiedzialnybiznes.pl/wp-content/uploads/2014/03/Raport_Odpowiedzialny_biznes_w_Polsce_2013._Dobre_Praktyki.pdf

Powrót