Świąteczna niespodzianka dla Rodzinkowego Domu Dziecka w Żarach28.12.2012

18 grudnia Kronopol zainicjował w Żarach akcję „Dzieci dzieciom”. Pracownicy Spółki Kronopol wraz z uczniami żarskich szkół ubrali świąteczną choinkę przed Rodzinkowym Domem Dziecka w Żarach. Dzieci przybyły pod Rodzinkowy Dom Dziecka, przynosząc przygotowane specjalnie na tę okazje ozdoby choinkowe, którymi pod nieobecność mieszkańców Domu zostało udekorowane świąteczne drzewko. W międzyczasie uczniowie żarskich szkół po raz pierwszy mieli także okazję zobaczyć  jak mieszkają i uczą się ich koledzy z Rodzinkowego Domu Dziecka.

Na miejsce przybyli również przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz KronoMikołaj, który odwiedził dzieci kilka dni wcześniej, podczas swojej mikołajkowej wyprawy.

Momentem kulminacyjnym przedsięwzięcia była godzina 16:00, kiedy w obecności dzieci z Rodzinkowego Domu Dziecka nastąpiło uroczyste rozświetlenie choinki i wspólne śpiewanie kolęd.

Osobom zaangażowanym w tę bożonarodzeniową akcję, w szczególności uczniom Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 8 w Żarach bardzo dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt! Taką niespodziankę wszyscy zapamiętamy na długie lata!

Powrót