Stanisław Dobras - Człowiekiem Roku KRONO 2013. 30.01.2014

24 stycznia 2014 r. już po raz trzeci przyznaliśmy tytuł „Człowieka Roku KRONO”. Laureatem tegorocznej edycji konkursu został nasz kolega Stanisław Dobras, szef produkcji i prokurent w Spółce Kronopol.

Stanisław Dobras jest związany z Kronopolem od początku istnienia firmy, w branży materiałów drewnopochodnych działa od 37 lat. Zrewolucjonizował zakład w zakresie formy i sposobu produkcji płyt drewnopochodnych. Jest autorem nowatorskiego projekt przebudowy ciągu, który produkuje zarówno płyty wiórowe surowe, jaki i płyty OSB. Zastosowane rozwiązania okazały się ewenementem na skalę światową. Swoim projektem Stanisław Dobras wyznaczył nowe trendy w produkcji płyt drewnopochodnych w całym Holdingu KRONO i branży. 

Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie dyplomu oraz statuetki odbyło się 24 stycznia 2014 r. podczas „Koncertu Noworocznego”. Nagrodę osobiście przekazała pani Ines Kaindl-Benes, przewodnicząca rady nadzorczej holdingu Swiss Krono Group, do którego należy Spółka Kronopol.

GALERIA

Powrót