W dniach 24-26 lutego firma SWISS KRONO prezentowała innowacyjny system budownictwa SWISS KRONO HOUSE oparty o technologię szkieletu drewnianego. Targi budowlane w Drzonkowie były dla nas świetną okazją, żeby w praktyce pokazać zalety takiego rozwiązania. Uczestnicy wydarzenia mieli bowiem możliwość nie tylko porozmawiać z naszymi doradcami, ale także zwiedzić pierwsze osiedle domów jednorodzinnych wybudowanych w technologii SWISS KRONO HOUSE, znajdujące się w zielonogórskiej Łężycy.

Wszystkich Państwa, którzy nie mieli okazji porozmawiać z naszymi doradcami, zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru po KRONO OSIEDLU 

Podczas targów, odbyła się także premiera nowego produktu do wykańczania powierzchni ścian - mowa tu o WALLDESIGN – designerskich elementach dekoracyjnych, które cieszyły się równie wielkim zainteresowaniem zwiedzających. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się z nami swoją opinią o produktach SWISS KRONO, jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z dokonanych wyborów.

Powrót