Licytujemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 08.01.2013

13 stycznia odbędzie się 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do tego wspaniałego przedsięwzięcia przyłączył się również Kronopol, biorąc udział w charytatywnej aukcji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na cele Fundacji WOŚP.

Na licytację wystawiliśmytytuł „Zegramistrza KronoZegara 2013”, wycieczkę po Zielonej Górze i Żarach oraz udział w magicznej imprezie pod koniec marca.

Uzyskanie tytułu „Zegarmistrza KronoZegara 2013” da zwycięzcy możliwość zobaczenia największego w Polsce i jednego z największych na świecie zegara wykonanego z materiałów drewnopochodnych, który od grudnia stoi w Palmiarni Zielonogórskiej. KronoZegar to dziesięciometrowa konstrukcja o wadze blisko dwóch ton, wykonana z drewna i materiałów drewnopochodnych produkowanych przez Kronopol. Mechanizm czasomierza oparty jest na precyzyjnej konstrukcji szwajcarskiego zegarka. Takie rozwiązanie sprawia, że zegar wyznacza czas bardzo precyzyjnie. Twórcą zegara jest Grzegorz Stachow, artysta-stolarz z żarskiego Kronopolu.

Wizyta w Palmiarni Zielonogórskiej połączona będzie ze zwiedzaniem wraz z przewodnikiem najważniejszych punktów turystycznych regionu, w tym Zielonej Góry i Żar. Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę zostanie równieżgościem specjalnym imprezyzorganizowanej w ostatni weekend marca. W nocy z 30 na 31 marca to właśnie zwycięzca licytacji dokona uroczystego przesunięcia wskazówek i zmieni czas z zimowego na letni.

Zapraszamy do odwiedzenia aukcji pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/tytul-zegarmistrza-kronozegara-2013-i704975 i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku gramy dla dzieci i seniorów!

Powrót