Kronopol na targach MosBuild w Moskwie 15.04.2011

W dniach 5–8 kwietnia 2011 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Budowlana MosBuild w Moskwie. Moskiewskie targi to największe i najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie branży budowlanej. Mają one wieloletnią tradycję i cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony odwiedzających jak i wystawców. Każda edycja wydaje się bardziej popularna niż poprzednia.

W tegorocznych targach MosBuild uczestniczyło ponad 2200 wystawców z 44 krajów świata. Nowe dekory i struktury, oparte o najnowsze technologie, zaprezentowała na rynku rosyjskim firma KRONOPOL.

Podczas targów firma KRONOPOL promowała bardzo obszerną i różnorodną kolekcję podłóg laminowanych. Wyróżnia ją szeroka gama dekorów, niezwykle bogata kolorystyka oraz niepowtarzalne struktury. Znaleźć w niej można zarówno klasyczne dekory, jak i odważne wariacje kolorystyczne przeznaczone do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Najnowszą innowacją firmy Kronopol jest tzw. struktura synchroniczna, w której wszystkie wgłębienia na powierzchni paneli idealnie nakładają się na rysunek słojów danego dekoru. Dzięki temu podłoga sprawia wrażenie autentyczności i prawdziwego drewna pod stopami.

Na targach MosBuild ogromnym zainteresowaniem cieszyła się kolekcja HELIO ze strukturą synchroniczną, która zachwyciła odwiedzających bogatą kolorystyką i efektownym wyglądem.

Wystawa branżowa MosBuild to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu targowym firmy KRONOPOL. Rynki wschodnie stanowią jeden ze strategicznych obszarów naszego rozwoju.

GALERIA

Powrót