Kronopol na łodzkiej fali designu 05.11.2013

Podczas tegorocznej, 7.edycji Łodź Design Festival, Kronopol zaprezentował swoje nowe produkty: płyty SWISSCDF i strukturę synchroniczną w płytach meblowych.

Festiwal ten to największe wydarzenie w Polsce w całości poświęcone projektowaniu i wzornictwu. Wystawy prac polskich i światowych designerów, spotkania z projektantami, prezentacje, wykłady, prelekcje i konferencje branżowe to główne punkty programu imprezy.

Festiwal odwiedziła w tym roku rekordowa liczba 45 tys. osób.

Przestrzeń tematyczna wystawy firmy Kronopol to Empatia i Projektowanie (Deep Need). Wypełniły ją projekty, które podnoszą jakość życia, a zastosowane w nich rozwiązania zorientowane są na użytkownika. Płyty SWISSCDF z kolekcji standardowej i płyta surowa SWISSCDF oraz płyty meblowe ze strukturą synchroniczną przedstawione zostały przez Kronopol w bryłach dwóch systemów meblowych z kolekcji firmy Meble Vox: 4 YOU i SMART.
Ponadto należy odnotować, że płyta surowa SWISSCDF, zastosowana przez Grupę Medusa w aranżacji całej wystawy Łodź design Festival, otuliła większość przestrzeni minimalistycznych wnętrz hali.

Multimedialne prezentacje nowych produktów firmy Kronopol, które miały miejsce podczas głównego weekendu festiwalowego, przybliżyły słuchaczom cechy, zalety i korzyści wynikające z zastosowania płyt SWISSCDF oraz płyt ze strukturą synchroniczną, a ponadto przyczyniły się do nawiązania relacji biznesowych.

Firma Kronopol obecna była szeroko w nośnikach informacji marketingowej podczas trwania festiwalu.

W odróżnieniu od wielu wystaw i nieoczekiwanie dla odwiedzających, w przestrzeni wystawy firmy Kronopol można było wszystkiego dotknąć, a nawet odpocząć na łóżku czy fotelu albo posilić się przy stołach.

Udział w festiwalu był dla firmy udanym i niezwykle ciekawym doświadczeniem.

GALERIA

Powrót