Kronopol Filarem Polskiej Gospodarki 23.05.2013

Mamy przyjemność poinformować, że Kronopol został wyróżniony w rankingu „Filary Polskiej Gospodarki” w województwie lubuskim.

Celem rankingu „Filary Polskiej Gospodarki” jest wyróżnienie firm stabilnych i znacząco wpływających na rozwój regionów, w których prowadzą działalność, a także utożsamiających się z tymi regionami. Laureaci plebiscytu to firmy będące ważnymi pracodawcami, wspierającymi i promującymi zatrudnienie, rozwój przedsiębiorczości oraz angażującymi się w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

W tym roku to właśnie nasza firma znalazła się w gronie przedsiębiorstw, które zostały wyróżnione w rankingu zorganizowanym przez Puls Biznesu. Kronopol został doceniony za szeroko rozumiane postępowanie etyczne w działalności gospodarczej, respektowanie praw pracowników oraz dbałość o otoczenie społeczne i środowisko naturalne.

Ranking został przygotowany w oparciu o badanie ankietowe przeprowadzone wśród przedstawicieli samorządu terytorialnego, którzy poprzez woje głosy zdecydowali o wyborze zwycięzców plebiscytu w poszczególnych województwach.

GALERIA

Powrót