Honorowa Odznaka za Zasługi dla Województwa Lubuskiego27.02.2014

W dniu 24.01.2014 r. podczas gali jubileuszu 20-Lecia Spółki Kronopol. Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elzbieta Polak wręczyła firmie Kronopol „Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Lubuskiego”.

Marszałek Elżbieta Polak dziękowała właścicielom firmy za to, że 20 lat temu odważyli się zainwestować w regionie lubuskim – „20 lat temu nikt z nas nie wiedział, jak będzie. Dlatego dzisiaj w imieniu samorządu województwa i nas wszystkich, mieszkańców regionu, dziękuję za podjęcie tej ważnej decyzji, żeby zainwestować tutaj – w zielonej krainie w dorzeczu Odry, na samym południu regionu lubuskiego. Zaufaliście Państwo nam i uwierzyliście, że warto tutaj robić interesy. Myślę, że po tych 20 latach nie zawiedliśmy tego zaufania, a firma Kronopol należy do grona tych, które są rozpoznawalne nie tylko w regionie lubuskim, ale także w Polsce, w Europie i na świecie. Firma Kronopol to jest nasz Lubuski Lider Biznesu”.

Pani Marszałek podkreślała także, że dla samorządowców najważniejsza jest praca dla mieszkańców regionu i rozwój gospodarczy i w tym obszarze firma Kronopol jest doskonałym partnerem. – „Liczę na dalszą współpracę, bo jak widać tworzymy dobre partnerstwo i rozwijamy się” – mówiła.

Odznaczenie z rąk Pani Marszałek odebrał Prezes Zarządu Spółki Kronopol Maciej Karnicki i dodał „To dla nas bardzo ważne wyróżnienie i ogromna satysfakcja, która potwierdza, że przy zaangażowaniu całej załogi firma może odnosić sukcesy”.

Powrót